Bańki gumowe

Bańki gumowe jak najprzyjemniej jest je używać? Czy warto robić zabieg w mieszkaniu?

Bańki chińskie gumowe ciesz się coraz popularniejszym uznaniem. Efekty są naprawdę szybkie również możemy je zaobserwować już po kilku tygodniach wykonywania zabiegu. Bańki gumowe nie tylko uelastyczniają skórę pośladków lub ramion, ale również mogą wymodelować naszą sylwetkę, a przede wszystkim zniwelować cellulit – bańki gumowe na cellulit. Masaż dokonuje się też na dolegliwości bólowe mięśni i wspaniale rodzi sobie w zniwelowaniem bólów kręgosłupa.
Bańki chińskie gumowe czym są?
Bańki gumowe to odmiana baniek próżniowych, których strategia działania, to zaciąganie tkanki pod wytworzonym ciśnieniem. Są one przeważnie wyprodukowane z gumy czy sylikonu, ale też możemy napotkać takie wyprodukowane ze szkła lub bambusa. Bańki gumowe na cellulit występują w rozmaitych rozmiarach, dzięki czemu możemy dopasować ich wielkość do wyselekcjonowanej przez nas części ciała:

  • o wielkości 5-10 cm bańki gumowe dedykowane są do masażu większych partii uda czy brzuch
  • o wielkości 2-5 cm bańki chińskie gumowe idealnie sprawdzają się przy masażu ramion czy łydek.

Bańki gumowe na cellulit jak stosować?

  • 1. Przed rozpoczęciem zabiegu, skóra powinna być poprawnie nawilżona specjalnymi preparatami do masażu lub zwykłą oliwką.
  • 2. Bańki gumowe na cellulit przytwierdź do wybranej części ciała i wyeliminuj nadmiar powietrza. Kształt który tworzą bańki chińskie gumowe pozwala koordynować energię z jaką bańka gumowa jest zasysana do ciała.
  • 3. Długość masażu jest uwarunkowany od części ciała. Masaż bańką chińską powinien przebiegać od 15 do 30 minut. Można go powtarzać nie częściej niż co 2-3 dni. Pełna seria zawiera zwykle około 10 zabiegów.
  • 4. Zbyt ogromna moc zastosowana przy masażu może spowodować powstanie wybroczynów w miejscach delikatnych jak np. wetrze ud.

W jaki celu są używać bańki chińskie gumowe?
Bańki gumowe na cellulit są wyjątkowo dobrym środkiem do konfrontacji z tłuszczem czy cellulitem. Jest aktualne to metoda nieinwazyjna i niedroga, więc coraz więcej dziewczyn z niej korzysta. Bańki gumowe na cellulit są niedrogie, a masaż już po kilku zabiegach przynosi rezultat. Dzięki niemu nasza skóra staje się zrelaksowana i napięta, a skórka pomarańczowa zaczyna znikać. Masaż poprawia mikrokrążenie i zwalcza tkankę tłuszczową, a cera staje się przyjemniejsza i jędrniejsza.
Bańki gumowe https://med-store.pl/banki-chinskie/banki-chinskie-gumowe/9/9 są też wykorzystywane w łagodzeniu chorób bólowych. Niwelują bóle kręgosłupa, ale też zmieszają napięcie spowodowane siedzącym trybem życia. Masaż nie powinien być robiony, u ludzi z wadami postawy.
Masaż bańką chińską w kierunkach leczniczych możemy zastosować w:

  • bólach kręgosłupa (mięśniowopochodnych);
  • bólach mięśniowych;
  • bólach płucnych;
  • problemach ukrwienia danej okolicy.

Czy bańki gumowe na cellulit możemy wykorzystywać sami w mieszkaniu?
Pewnie tak, jednak przed masażem powinniśmy się dobrze do niego przygotować. Oczyścić, osuszyć skórę, jak też dokładnie ją natłuścić olejkami jak np. jojoba, migdałowy.

Bańki gumowe powinny posiadać temperaturę około 40 stopni, zatem odpowiednio jest ją przed masażem namoczyć w ciepłej wodzie. Następnie postępujemy jak w wyżej opisanych punktach. Jednakże powinno się mieć na uwadze, by zabieg zrobić zwykle w kierunku sera. Dlatego bańki chińska gumowa powinny być zaciągane w najniższym punkcie i kulistymi ruchami masaż powinien być kierowany ku górze. Miejmy na uwadze, że pojedynczy masaż nie zrobi cudów powinniśmy zmienić przede wszystkim nawyki żywieniowe, aby rezultaty były faktycznie dobre.

Możesz również polubić…