stół stacjonarny do masażu

Wyselekcjonować odpowiedni stół stacjonarny do masażu czy jest to lekkie zadanie?

Najbardziej potrzebnym sprzętem w pracy rehabilitanta jest stół do rehabilitacji. Stół do fizjoterapii winien być poręczny i komfortowy zarówno dla kobiety masującej jak i tej realizującej masaż.
Stół stacjonarny do masażu i rehabilitacji który wyselekcjonować na co zwrócić uwagę?
Nabywając stół stacjonarny do masażu należy kierować się podstawowym kryterium, które dla każdego z nas na 100% będzie osobiste. Jeżeli masaż jest twoją hobby i będzie robiony niekiedy nie jest ci konieczny luksusowy i wyspecjalizowany stół do fizjoterapii. Natomiast jeśli każdego dnia przyjmujesz na nim chorych musisz odpowiednio pomyśleć jaki stół do fizjoterapii zakupić. Stół stacjonarny do masażu i rehabilitacji ile może kosztować. Najtańsze będą stoły do masażu mobilne, które szczególnie pozbawione są automatyki, ponieważ jest ona ciężka. Zatem taki stół do fizjoterapii możemy nabyć już w cenie 2 tys, złotych. Powinien on posiadać pokrowiec do podnoszenia, sprawnie i natychmiast się składać. Jego masa jest także niezwykle lekka, dzięki czemu może go każdy łatwo przenieść. Stół do masażu stacjonarne to już następna rzecz. Mogą one dochodzić cenowo aż do kilkunastu tysięcy. Niektóre z nich są w pełni automatyczne – siedzenie i zagłówki reguluje się za pomocą pilota. Drugie zaś są pół automatyczne. Dostosowujemy je za pomocą siłowników, które są się na dole stołu. Najtańszą opcja będzie tutaj stół stacjonarny do masażu, który posiada regulowaną wysokość.
Stół stacjonarny do masażu i rehabilitacji jaki surowiec kupić?
Mogą być one zbudowane z drzewa lub z metalu. Aluminiowe stoły są troszkę lżejsze, dlatego doskonale będą się sprawdzały jako stoły przenośne. Stół do fizjoterapii z drzewa to przede wszystkim interesujący fason i prostota .Takie stoły doskonale sprawdzają się więc w stacjonarnej.

Stół do rehabilitacji o właściwej wysokości to pożądany sprzęt każdego fizjoterapeuty. Działa przy nim przez wiele godzin i| aby nie obciążać bardzo odcinka lędźwiowego na wysokość powinna być regulowana. Jest to konieczne do wykonania doskonale zabiegu. Szerokość materaca jest także czymś wyjątkowo istotnym. Stół stacjonarny do masażu nie powinien posiadać szerokości mniejszej niż 60 cm, ale dodatkowo za znacznie bardziej dogodne i uniwersalne zakłada się, stoły minimum 70 cm. Jeżeli idzieo komfort chorego stół stacjonarny do masażu i rehabilitacji może posiadać nawet 120 cm szerokości i leży się na nim na ż100% o wiele komfortowo niż na leżance o szerokości 60 cm. Przy masażach twarzy czy nóg liczy się ergonomia i swobodny dostęp do normalnych części ciała. Uwagę warto zatem zwrócić na obecność regulowanych elementów umożliwiających na ułożenie ciała mężczyzny w perspektywie komfortowej również dla niego, jak i dla specjalisty. Dobrze dobrany stół do fizjoterapii nie jest to| na 100% wybór łatwy. Najkorzystniej zasięgnąć danych w specjalnym markecie, gdzie sprzedawca podpowie nam jaki stół do masażu stacjonarne będzie dla nas najbardziej użyteczny.