bańki chińskie cellulit

Bańki chińskie do masażu jak dobrać te najlepsze na rynku i czym się od siebie różnią?

Bańka silikonowa antycellulitowa są coraz bardziej powszechne. Co prawda istniały już użytkowane w naprawdę odległych czasach. Bańki chińskie antycellulitowe wywodzą z medycyny Chińskiej. Bańki chińskie do masażu potrafią być zbudowane z rożnego produktu możemy wyróżnić:

  • bańka silikonowa antycellulitowa silikonowa
  • bańki chińskie antycellulitowe do masażu gumowe
  • bańki chińskie antycellulitowe szklane.

W zależności od ich sposobu wykorzystuje się je na różne rodzaje:

  • Bańka silikonowa antycellulitowa akupunkturowa – użytkowane są zwłaszcza poprzez fizjoterapeutów i wykorzystywane w właściwych punktach na ciele określonych właśnie poprzez schematy akupunkturowe,
  • bańki chińskie do masażu próżniowe – ich idea działania opiera się na zassaniu powietrza oraz stworzenia podciśnienia. Są one użytkowane na zimno,
  • bańki chińskie antycellulitowe ogniowe, które spalają tlen dzięki podpaleniu brzegów naczynia,
  • bańka silikonowa antycellulitowa cięte tutaj poprzez nacięcia na ciele krew jest zasysana do środka.

Bańki chińskie do masażu możemy kupić praktycznie w jakimkolwiek drogerii. Są one dostępne w rozmaitych kształtach oraz barwach. Najbardziej popularne są u nas bańki chińskie antycellulitowe gumowe. Są one powszechnie wykorzystywane w klinikach podczas zabiegów. Wiele z nas także wykorzystuje je w mieszkaniu w momencie stałej pielęgnacji. Bańka silikonowa antycellulitowa duże stosowane są na części ciała takie jak plecy czy nogi. Bańki chińskie do masażu mniejsze wykorzystywane są do masażu przedramienia a najmniejsze do masażu buzi. W dalekich czasach zwykle używano bańki ogniowe i były one wykorzystywane do leczenia przeziębienia lub zapalenia płuc. Obecnie powszechnie używa się bańki chińskie antycellulitowe https://med-store.pl/banki-chinskie/banki-chinskie-silikonowe/9/7 jako masaż estetyczny do zmieniania cellulitu czy spalania tłuszczu. Jak stosować bańki chińskie do masażu w mieszkaniu. Skóra powinna być oczyszczana. Zabieg bańkami polega na wytworzeniu próżni z powietrza do wnętrza bańki, ale żeby dobrze był przygotowywany nasza skóra potrzebujemy być odpowiednio naoliwiona.

Do tego masażu szczególnie zalecane są olejki naturalne jak pomarańczowy czy kokosowy. Jeżeli bańki chińskie do masażu zostaną zassane zbyt mocno może zrobić się siniak. By zapobiec takiej sprawie zawsze możemy nieco odgiąć bańki chińskie antycellulitowe. Zabieg nie powinien sprawiać nam bólu, dlatego doskonale jak na chwila ważnych serii wybierzemy się do masażysty, który pokaże nam jak masować nasze ciało. Musimy również zwrócić uwagę na to żeby masaż był przeprowadzany w stronę serca absolutnie nie na odwrót co jest wyjątkowo istotne. Również ruchy winnym być okrężne i dokładne. Powinien on trwać od 20 do 30 minut i być wykonywany dokładnie co 2-3 dni. Rozsądnie jest też po takim masażu użyć kremy antycellulitowe napinające, jakie mają za zadnie zlikwidować tkankę tłuszczowa. Bańka silikonowa antycellulitowa nie mogą być wykorzystywane przez panie z problemami sercowymi, jak też poprzez panie ze skórą naczyniową. Po takim masażu mogą pojawić się pęknięte naczynka, jakie będziemy musieli niwelować tylko laserem. Dlatego warto jest przed zabiegiem zasięgnąć opinii masażysty. Skoro już zdecydujemy się na ich zakup, miejmy na uwadze żeby wybrać dobre dla nas. Możemy też poczytać opinie i wybrać takie, jakie cieszą się najkorzystniejszymi. Bańki chińskie do masażu są naprawdę dobrą wersją na poprawę swojej figury, a masaż jeżeli jest wykonywany dobrze należy do przyjemnych.

Możesz również polubić…