mata do akupunktury z poduszką

Mata z wypustkami na co zwrócić wyjątkową uwag przy robieniu zakupów?

Maty do akupunktury są przeznaczona do ucisku punktów biologicznych na naszym ciele. Ma w w prawdzie taką samą rolę jak wykonany masaż akupunkturowy. Maty do akupresury są modne już od prawie 7 tys lat i pochodzi z typowej medycyny chińskiej. Mata z wypustkami, na 100% nie zastąpi nam wizyty u doktora, ale wspomoże proces leczenia. Maty do akupunktury możemy samodzielnie wykorzystywać w domu, jednak winniśmy dobrać takie, jakie będą dla nas doskonałe. Jak wyszukać odpowiednie maty do akupresury? Na samym wstępie należy wspomnieć, że wyróżniamy kilka wariantów mata do akupresury

  • mata z wypustkami dla amatorów. Wypustki są umieszczone na macie w odstępach około 6 mm. Zbudowane są one z materiału sztucznego, a ich końce są tępe.
  • maty do akupunktury dla kobiet średnio zaawansowanych. Przede wszystkim kolce które też są wykonane ze sztucznego materiału są ostre i jest ich na macie o dużo więcej.
  • maty do akupresury dla kobiet zaawansowanych – wypustki w tym przypadku są wykonane z metalu, lub plastiku. Są bardzo szeroko ulokowane, dzięki czemu możemy czuć niezwykle intensywne uczucie podczas masażu.

Wypustki nigdy nie uszkodzą ciągłości skóry. Maty do akupresury nie muszą mieć jedynie igieł, mogą być również wyposażone w plastikowe koła na jakich znajdują się wypustki. Dla kobiet pierwszy raz je stosujących mogą prezentować się przerażająco. Jednak już po pierwszym zabiegu na takiej macie możemy stwierdzić jakie posiada dobre skutki dla naszego zdrowia. Dodatkowe wyposażenia.

Jeśli chcesz wzbogacić swój zestaw do akupresury powinieneś nabyć poduszkę do akupresury. Polepszy ona Twój masaż. Przed zakupem maty z wypustkami należy zastanowić się czy nie jest warto zakupić zestaw czyli maty plus poduszka. Wtedy będziemy pewni, że obydwie mają ten sam rodzaj kolców przystosowany do naszych upodobań. Maty do akupresury mogą być wyprodukowane z plastiku lub gumy, lecz też mogą być pokryte materiałem. Jeśli chcemy je stosować w gabinetach fizjoterapeutycznych przez większa ilość osób to na 100% powinniśmy zapatrzeć się w maty plastikowe. Są one łatwe w utrzymaniu i można je błyskawicznie zdezynfekować. Mata z wypustkami z tkaniny świetnie sprawdzi się w użytku domowym. Ostatnim okresem szczególnie atrakcyjne są maty naturalne czyli stworzone z lnu i włókna kokosowego. Maty do akupunktury, a jej wielkość czy ma znaczenie? Wszystko uzależnione jest od tego na jakie partie ciała ma być użytkowana. Jeśli chcemy uciskać jeden konkretny punkt mata z wypustkami https://med-store.pl/pokaz-produkt/mata-do-akupresury-4fizjo-72×42-cm-niebiesko-biala/3145 może być niewielka. Dzięki temu będziemy potrafili ja wynieść ze sobą do biura czy na wyjazd. Nie musimy na niej jedynie leżeć, możemy także siedzieć lub stać. Takie maty do akupunktury są mniej poręczne, dlatego istotne żeby przed ich zakupem ustalić jakie partie ciała mają być poddane zabiegowi. Maty do akupresury nie zależnie od ceny dają takie same efekty terapeutyczne. Ich dobór winien być zależny jedynie od naszych upodobań.

Możesz również polubić…