mata z kolcami na kręgosłup

Czy taka mata z kolcami na kręgosłup nadaje się dla wszystkich?

Mata z kolcami do akupresury dla kogo się nadaje?
Czy mata z kolcami będzie pomyślna dla Ciebie? Mata z kolcami z poduszką jaki dobrać rozmiar? Jeśli trapią cię te wszystkie pytania namawiamy do zapoznania się z poniższym tekstem, w jakim postaramy się wyjaśnić powyższe zagadnienia. Coraz więcej kobiet ma stojący styl życia, przebywanie w jednej pozycji często doprowadza do ciągłych bólów pleców lub szyi. Mata z kolcami do akupresury stanowi wspaniałe lekarstwo i działa w zmniejszenie bólu. Mata z kolcami do rehabilitacji do czego się nadaje? Mata z kolcami na kręgosłup została ona wytworzona przez chińskich lekarzy, zajmujących się akupresurą. W zależności od wybranego zestawu możemy mieć – mata z kolcami z poduszką, jaka występuje w rozmaitych rozmiarach. Wszystkie elementy pokryte są kolcami, które pod wpływem ciężaru naciskają bolące miejsca. Nacisk oddziałuje na organizm w ten sam styl co tradycyjny masaż – zmniejsza napięcie mięśniowe, pobudza układ krwionośny. Działa uspokajająco na nasz organizm. Kolce są wyprodukowane z plastiku czy metalu te z niklu czy korzystne dla pań początkujących, gdyż mogą powodować duży dyskomfort. Kolce umieszczone są w kilkunasty rzędach do maty, dzięki czemu ucisk jest równy. Występują one w różnej liczbie, są mata z kolcami z poduszka które posiadają nawet 18 tysięcy wypustek. Delikatne zaczerwienienie skóry oraz drobne wgłębienia mówią o leczniczym działaniu maty i efektywniejszym ukrwieniu danego miejsca.
Przy jakich problemach zdrowotnych mata z kolcami będzie efektywna?odpowiednia?

  • bóle stawów
  • bóle kręgosłupa
  • skórka pomarańczowa
  • stress
  • łagodzenie bóli miesiączkowych

Mata z kolcami do rehabilitacji jak pomaga? Są nadzwyczaj proste w użytkowaniu. Wystarczy położyćsię na delikatnym podłożu i po zwyczajnie się na nich ułożyć. Efektywne jest to żeby miejsce styku z kolcami, które nas boli było pozbawione ciuchów. Jeśli na samym początku leżenie na macie z kolcami przynosi nam dyskomfort możemy ją zabezpieczeń cienkim ręcznikiem.

Mnóstwo kobiet, bardzo poleca sobie działanie maty, jednak pamiętajmy, żeby stosować ją regularnie. Jeśli chcemy zmniejszyć ucisk na organizm możemy mate położyć na miękkim podłożu, wtedy ucisk na nasze ciało będzie słabszy. Mata z kolcami na kręgosłup – osoby początkujące również niezwykle wrażliwe na dyskomfort mogą zaczynać przygodę z wypustkami od 5 do 10 minut masażu dziennie i najkorzystniej jeśli będą to wypustki z plastiku. Gdy przyzwyczaisz się do nacisku, będziesz w stanie używać z maty coraz dłużej. Mata z kolcami na kręgosłup https://med-store.pl/akupunktura-i-akupresura/maty-do-akupresury/12/4 możesz nawet przebywać na niej 40 minut dziennie, oglądając tv czy siedząc przy laptopie. Mata z kolcami do akupresury to wyjątkowy lekarstwo na konfrontację z bólem w domowy zaciszu. Jednak przed jej używaniem winniśmy się umówić ze rehabilitantem, który dokładnie zaleci nam wykonywane zadania. Pamiętajmy, że mata z kolcami do akupresury nie zastąpi nam dobrej terapii, natomiast na 100% nam pomoże jeśli będziemy ją poprawnie i regularnie używać. Dodatkowo, ciało po sesji wypoczywania na macie do akupresury jest odprężone, zrelaksowane. Poleca się, aby ułożyć się na macie przed snem, co spowoduje większe zaśnięcie i silny sen.
Mata z kolcami z poduszką przeciwwskazania do użytkowania

  • otwarte rany lub choroba skóry
  • padaczka
  • choroby układu krążenia
  • ciąża

Możesz również polubić…