stół rehabilitacyjny z pilotem

Innowacyjny stół rehabilitacyjny z pilotem jak go dobrać, aby się nam na nim wygodnie działało w klinice.

Stół rehabilitacyjny z pilotem to zasadnicze wyposażenie gabinetów fizjoterapii, bez którego trudno jest wykonywać rehabilitacje chorego. Na rynku osiągalnych jest wiele rodzajów stołów, które przeznaczone są do różnego rodzaju leczenia, a ich budowa odpowiada konkretnym zapotrzebowaniom, by odciążyć fizjoterapeutę w czasie robienia zabiegu. Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jest chyba najczęściej pożądanym stołem wśród fizjoterapeutów. Funkcja za pomocą pilota zmiany wysokości jest niezastąpiona, jeśli zwykle podczas zabiegów chcemy opuszczać i podnosić chorego. Nie potrzebujemy wtedy przerywać terapii tylko w czasie lekko podnosić leżanką. Stół rehabilitacyjny z pilotem wspaniale sprawdzi się warunkach kiedy z pomieszczenia korzysta, kilku rehabilitantów. Wiemy, iż każdy z nich ma inne upodobania i będzie mógł bezpośrednio dopasować wysokość do własnych potrzeb. Dla komfortu rehabilitanta i chorego stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym jest wyposażony w elektryczną regulację wysokości w normach 41-105 cm. Stół rehabilitacyjny z pilotem bobath jest to stół jakości premium, dzięki czemu obicie jest antybakteryjne jak także odporne na plamy. Ma także zagłówki z poprawiającym komfort otworem na głowę i komfortowe podpórki na dłonie. Jak wiemy stół rehabilitacyjny z pilotem jest osiągalny w wielu opcjach kolorystycznych. Materiał musi odpowiadać kolorystycznie wnętrzu gabinetu. Rama na jakiej wspiera się stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jest nadzwyczaj mocna i ponadto może posiadać oryginalne odcienie. Malowana jest ona proszkowo, a wybór tonów jest niewątpliwie imponujący. Stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową jest wyposażony w kąta przechylenia zagłówka od -70° do 40° oraz 2-częściowy zagłówek z podłokietnikami opuszczanymi wobec ich kluczowej części. Stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym może być również wyposażony w funkcje fotela.

Tylna cześć stołu może być poodnoszona pod katem 90 stopni. Stół rehabilitacyjny z pilotem bobath może być również wyposażony w elektryczna regulację centralnej części leżanki, jaką potrafimy wznieść na wskazaną przez nas wysokość. Również stół rehabilitacyjny z pilotem może posiadać te dwie funkcje jednocześnie.

Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości podstawowe wyposażenie:

  • spuszczane koła, dzięki tej czynności stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową możemy lokować w optymalne dla nas miejsce bez większego kłopotu
  • stół rehabilitacyjny z pilotem jest solidny i wytrzymały na spore obciążenia, dzięki czemu podczas przeprowadzenia terapii stół się nie wygina
  • stół rehabilitacyjny z pilotem bobath ma podział leżanki na kilka części w współzależności od naszych upodobań. Stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową powinien mieć jak najwięcej łamań, dlatego tu lepiej wziąć pod uwagę stół 5 lub 7-częściowy.

Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości w wielu formach i cenach. Dlatego dobierając właściwy stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym powinniśmy zwrócić uwagę na przyzwyczajenia specjalisty. Oczywiście musi się wspomnieć im więcej funkcji tym wartość niestety będzie ogromniejsza. Warto jednak mieć na uwadze aby stół rehabilitacyjny z pilotem był najwyższej jakości, świadczy to także o własnym gabinecie.