stół sumer

Jak dobrać funkcjonalny stół sumer, tak aby doskonale pasowały do naszego gabinetu?

Stół rehabilitacyjny sumer to podstawowe wyposażenie każdego gabinetu do fizjoterapii. Nie zawsze każdy stół sumer będzie odpowiedni dla każdego masażysty. Jak wybrać takie stoły rehabilitacyjne sumer, żeby były dla nas najbardziej praktyczne podczas pracy. Stoły sumer są robione przez polskiego producenta i znakomicie nadają się do prowadzenia na nich masażów manualnych . Możemy wyróżnić ich kilka rodzajów.

Stoły stacjonarne sumer pionizacyjne. Ich główna zaletą jest możliwość regulacji kąta pionizacji w przedziale 0-87 stopni. Ta funkcja jest konieczna przy pewnych ćwiczeniach, a zarządzanie nią za pomocą pilota polepsza pracę fizjoterapeuty. Stół stacjonarny sumer może występować w kilku kolorach. Posiadamy duży wybór barw, dzięki czemu zwykle znajdziemy satysfakcjonujący nas kolor, który pasuje do naszego gabinetu. Rozumiemy jak jest to ważne dlatego stoły sumer mają naprawdę sporą ilość barw tapicerki – nie tylko barw, lecz również obić od normalnych do ekstra płatnych czyli VIP, które odznaczają się powłoką antybakteryjną, lecz również są odporne na plamy.

Stół do rehabilitacji sumer krzyżakowy. Jego główna korzyścią jest elektryczna regulacja położenia leżanki. Jest on jednym z bardziej innowacyjnych stołów. Używany jest głównie w prywatnych klinikach do fizjoterapii, lecz też do kinezyterapii indywidualnej. Stoły elektryczne sumer posiadają regulację sprężynową zagłówka. Możemy nim kierować od -60 do 60 stopni. Zagłówek ma bardzo stabilną formę także jest wytrzymały na obciążenie. Jak każdy stół stacjonarny sumer ma antypoślizgowe kółka, które umożliwiają duży komfort pracy przy kuracji. Konstrukcja stołu jest stabilna nie ślizga się, co jest niezwykle ważne przy pracy masażysty. Stoły sumer mają wytrzymałą ramę barwioną proszkowo, tu także możemy skorzystać z wyboru odcieni, aby cała konstrukcja pasowała do naszego gabinetu. Sumer stoły rehabilitacyjne mogą posiadać różne wyposażenie za opłatą:

  • Stół sumer ma zagłówki 3 częściowe.
  • Stół do rehabilitacji sumer – ma zagłówek z podłokietnikiem, który znajdzie szczególnie zastosowanie w przypadku poprawienia komfortu chorego leżącego na brzuchu. Umożliwia on takie położenie osoby masowanej aby masaż górnej części pleców był jak najlepiej sprawny i sprawiał pacjentowi przyjemność.
  • Stół rehabilitacyjny sumer ze specjalnym siłownikiem o większej mocy, zwiększający udźwig stołu .
  • Stół stacjonarny sumer ze zwiększoną powierzchnią leżanki.

Sumer stoły rehabilitacyjne ile kosztują? Aby wybrać dobry stół rehabilitacyjny sumer powinniśmy zachować zdrowy rozsądek i wybrać, taki jaki będzie nam pod względem funkcjonalności najkorzystniej odpowiadał.

Stół sumer możemy nabyć już od kilkunastu tysięcy, jednak z dodatkowym wyposażeniem cena może być znacząco większa. Nie zawsze opłaca się posiadać wszelkie dostępne dodatkowe wyposażenia, ponieważ może się okazać, że z większość nie będziemy korzystać. Stoły elektryczne sumer są to natomiast jedne z najkorzystniejszych stołów na rynku i cieszą się wielką popularnością wśród fizjoterapeutów. Nieliczni będą chcieli nabyć stół elektryczny sumer, ponieważ jest on dla nich najwłaściwszy. Zakres pracy jest istotniejszy, co usprawnia pracę. Innym rehabilitantomnatomiast wystarczy stół stacjonarny sumer z regulowaną wysokością, gdyż inne dodatkowe urządzenie jest dla nich niepotrzebne po prostu za drogie. Powinniśmy jako rehabilitanci wyselekcjonować mądrze aby stoły sumer, zadowoliły nasze oczekiwania w 100%.