wałek lyapko3,5mm

Czy wiesz kiedy stosować wałek lyapko bez niklu, by najszybciej ujrzeć efekty?

Wałek lyapko bez niklu jest użytkowany na mnóstwo sposobów i oddziałuje na dużo płaszczyzn twojego ciała. Wałek lyapko spełnia funkcję pobudzającą (czas użytkowania lyapko wałek do twarzy bez niklu to gdzieś 7 min) i relaksacyjną (czas użytkowania wałek lyapko to jakieś 15 min) Przecież można je także stosować zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami, aby osiągnąć upragnione rezultaty. Lyapko wałki wykorzystywane są w gabinetach fizjoterapeutycznych na początku zabiegu, by przygotować organizm chorego, lub by rozluźnić mięśnie po masażu zatem na zakończenie. Lyapko wałek do twarzy bez niklu są najczęściej wykorzystywane do masaży dynamicznych. Wałek lyapko występuje w kilku rozmiarach, dlatego możemy go wykorzystywać na dowolne miejsce na ciele. Do masażu twarzy idealnie sprawdzi się tu lyapko wałek do twarzy bez niklu, na duże partie ciała jak uda czy brzuch potrafimy zastosować wielki wałek lyapko bez niklu https://med-store.pl/aplikatory-wieloiglowe-lyapko/walki-lyapko/30/132. Różnią się one nie tylko wielkością, lecz również rozstawem igieł. Jest to dosyć ważne w doborze prawidłowego aplikatora dla chorego. Lyapko wałki są bardzo łatwe w użyciu i po terapii fizjoterapeutycznej możemy z nich korzystać samodzielnie.
Wałek do masażu lyapko jakie są korzyści jego używania:

  • rozluźnienie dużych napięć mięśniowych;
  • złagodzenie lub całkowite pozbycie się bólu głowy, karku;
  • przyspieszenie odbudowy tkanek,
  • ujędrnienie i uelastycznienie skóry

Lyapko wałek do twarzy bez niklu przeciwwskazania:

  • ciąża
  • zmiany skórne
  • podejrzenie nowotworu
  • w momencie miesiączki

Wałek lyapko jakie mamy kształty i do jakich części ciała warto jest go używać: Niewielki lyapko wałek do twarzy bez niklu – znakomicie nadaje się do twarzy, lecz także do miejsc trudno dostępnych jak np staw skokowy. Szczególnie doskonale sprawdza się także na mniejszych pacjentach.

Wałek do masażu lyapko średni. Tego rodzaju wałki posiadają największe skupisko igieł, dlatego ból w momencie masażu może być wyjątkowo wyraźny. Nadaje się idealnie do masaży twardszych powierzchni jak łydki czy ramiona. Wałek lyapko duży. Rozstaw kolców jest jest mniejszy niż w średnim. Nadaje się na większe partie ciała jak brzuch czy pośladki. Jego funkcjonowanie jest równie duże jak innych. Ból odczuwany w momencie masażu jest jednak mniejszy niż w wypadku średniego – wałek lyapko bez niklu.
Lyapko wałki które są odczucia podczas masażu?
Na samym początku istotniejsza część kobiet czuje kłucie, a osoby o mniejszym progu bólu dość nieprzyjemny dyskomfort, szczególnie w miejscach większych zmian chorobowych. Z czasem czucie dyskomfortu staje się mniejsze, gdyż przyzwyczajamy się do masażu. Jest to okres, kiedy pierwsze, powierzchowne napięcia już minęły i dochodzi do rozluźnienia napięć położonych nieco głębiej. Cała terapia trwa mniej więcej 2 tygodni i powinna być przeprowadzana systematycznie. Szczególnie pozytywnie oddziałuje na stan skóry i nastawienie. Po tym etapie powinno zrobić się przerwę około tygodnia, by później wrócić do masażu – lyapko wałek do twarzy bez niklu. Masaż jest bardzo przydatny i cieszy się dużym uznaniem pośród rehabilitantów.


Możesz również polubić…