COMPEX

COMPEX doskonały na wzmocnienie mięśni

Coraz więcej kobiet nawet tych zgrabnych boryka się z problemem skórki pomarańczowej. Jego zniwelowanie nie jest łatwe. Na szczęście wiele gabinetów kosmetycznych proponuje zabiegi, które w łatwy sposób pomogą Ci go zredukować. COMPEX elektrostymulatory idealnie nadają się do tego ćwiczenia. COMPEX to wielozadaniowe urządzenie, które nie tylko zredukuje cellulit, ale też zmniejszy ból w strefach barków czy łopatek. COMPEX elektrostymulatory co to dokładnie jest? Jest to jeden z najciekawszych zabiegów fizykoterapeutycznych. Wywołuje pożądany wynik organizmu przez wydzielany prąd o małym napięciu. Wzmacnia osłabione mięśnie i relaksuje. Kiedyś taki zabieg można było przeprowadzić tylko w profesjonalnym gabinecie. Teraz COMPEX możemy kupić i przeprowadzić zabieg samemu w domu. COMPEX jak działa? Jest to wyjątkowo łatwe urządzenie, które przekazuje prąd poprzez elektrody nalepione na wskazane partie ciała. Możemy wymienić dwa podstawowe typy elektrostymulacji:

  • mięśniowo-nerwową (NMES)
  • przezskórną stymulację nerwów (TENS)

COMPEX tego pokroju urządzenia mają dwa tryby pracy, Dlatego aby wykonywać elektrostymulację nie musisz kupować dwóch innych urządzeń. COMPEX są to niezwykle zaawansowane urządzenia na rynku. Korzystają z nich zwykle sportowcy, ale też doskonale sprawdzają się w terapii jak również przy łagodzeniu bólu. COMPEX możemy kupić w sklepach medycznych. Istotne jest byśmy dobrali prawidłowe urządzenie do naszych oczekiwań. Nie zawsze najkosztowniejsze oznacza najlepsze. Warto tu zaznajomić się ze specyfikację przed dokonaniem zakupu. COMPEX możemy je zakupić w dwóch opcjach z przewodem, gdzie jest podłączenie do prądu|, lub bezprzewodowo na baterię. W zależności od wybranego modelu, do dyspozycji będziesz miał różne właściwości MI. Jest to innowacyjna technologia, jaka sama zoptymalizuje urządzenie do stanu mięśni. W modelach bezprzewodowych technologia MI może być tylko stosowana za pomocą specjalnego sensora, jaki znajduje się na drugim przewodzie. Pomiar mięśnia jest realizowany w określonym punkcie. W przypadku COMPEX https://med-store.pl/producent/compex/66 przewodowego moduł dokonuje pomiaru na bieżąco w każdej elektrodzie osobno. COMPEX po jakim czasiesą widoczne efekty? W ciągu stosowania urządzenia możesz już zauważyć np zniwelowanie bólu. Ale jest to efekt tylko chwilowy. Na pewno przyniesie ulgę. Jednak aby był on trwały musimy elektrostymulator COMPEX używać regularnie. Jak w przypadku wzmocnienia mięśni i nerwów. COMPEX w domu na co jest wskazany:

  • bóle mięśniowo-szkieletowe o różnej dolegliwości
  • osłabienie mięśni
  • napięcie mięśni
  • choroba zwyrodnieniowa stawów
  • ból szyi ból pleców
  • napięciowe bóle głowy
  • bóle miesiączkowe.

COMPEX czy warto? Jeżeli masz jeden z nazwanych problemów, warto na pewno kupić urządzenie i często użytkować go w domu. Rezultaty są naprawdę błyskawiczne. Ale jeśli na nowotwór, posiadasz rozrusznik serca lub padaczkę przed jego zastosowaniem musisz skonsultować się z lekarzem. Te schorzenia raczej dyskwalifikują cię do stosowania COMPEX.

Możesz również polubić…