wałek lyapko3,5mm

Jak wyselekcjonować roller z igłami do twarzy, by spełnił nasze oczekiwania?

Roller z igłami do twarzy to urządzenie, które cieszy się coraz szerszą sławą. Mikro- nakłuwanie to jeden spośród tych zabiegów pielęgnacyjnych na jaki decyduje się bardzo wielka ilość osób. Jednak jak wyselekcjonować roller z igłami do twarzy, by realizował swoje wymagania i nam nie zaszkodził. W sklepach pojawia się coraz więcej rollerów do twarzy. Lecz jaki dobrać dla nas. Nie jest to łatwe zadanie|, jednak pamiętajmy iż roller z igłami do twarzy ma zazwyczaj za zadanie masaż i wspaniale nadaje się do mezoterapii bezigłowej. Roller z igłami do twarzy jednak część spośród nich prezentuje się podobnie, różnią się one od siebie, a właśnie te szczegóły mają wpływ na rezultaty naszych zabiegów. Powstanie mikro nakłuć zapalnych, to kluczowe założenie rollerów. Pobudzaj one produkcję kolagenu, dzięki czemu nasza twarz robi się miękka i bardziej napięta. To właśnie roller z igłami do twarzy z używaniem odpowiednich kosmetyków, powoduje, ze kosmetyki lepiej wchłaniają się w skórę. Roller z igłami do twarzy jak wykonać zabieg? Oczywiście dużo gabinetów kosmetycznych oferuje zabieg mezoterapii, jednak jeżeli planujemy i znamy dokładnie jak możemy go zrealizować sami w domu. Roller z igłami do twarzy powinien posiadać odpowiednią wielkość wypustek. Jeśli zależy nam na strefach oczu igły nie powinny być większe 0,25 mm max do 0,5 mm. Roller z igłami do twarzy jak po kolei przygotować się do zabiegu.

  • Powinniśmy zmyć makijaż, za pomocą delikatnego toniku, a potem użyć szczotki sonicznej do oczyszczenia idealnego cery
  • Czyścimy powierzchnię za pomocą Octenoseptu
  • Jeżeli nie jesteśmy wytrzymali na ból musimy znieczulić miejsca np Lidoxinem, jaki działa już po kilku chwilach.
  • Następnie dajemy ampułkę stworzoną specjalnie dla nas na buzię. Roller z igłami do twarzy powinien być także rolkowany pod odpowiednim kątem, by jak najlepiej serum mogło wniknąć w głąb skóry. Podczas zabiegu warto jest delikatnie naciągnąć skórę.
  • Po skończonym zabiegu powinno się zdezynfekować buzię oraz roller z igłami do twarzy i włożyć go w firmowym opakowaniu.
  • Po około 5 minutach na buzię powinno się położy krem antybakteryjny.

Roller z igłami do twarzy może powodować liczne wybroczyny, które przecież po kilku dniach samoistnie się wchłoną. Powinno się także stosować kosmetyki mocno nawilżające. Efekt syntezy kolagenu jest długi i mniej więcej wynosi od 2-3 miesięcy. Roller z igłami do twarzy https://med-store.pl/pokaz-produkt/roller-do-twarzy-4fizjo-derma-3w1/3348 długość igły, a częstość zabiegów.:

  • długość igły 0,2 – 0,25- zabieg potrafimy wykonywać co 2 dni
  • długość igły 0d 0,5 -0,75 zabieg potrafimy wykonywać nie częściej niż raz w tygodniu
  • długość igły 1 mm sposób potrafimy wykonywać nie częściej niż co 2 tydzień
  • długość igły 1,5mm zabieg przeprowadzamy co 3 tygodnie.

Roller z igłami do twarzy zapewnia doskonałe efekty. Skóra staje się jędrniejsza, a zmarszczki po czasie stają się mniej widoczne. Zabieg jest wyjątkowo atrakcyjny i zyskał grono fanów. Roller z igłami do twarzy zalecamy nabyć w renomowanych sklepach medycznych.

Możesz również polubić…